Standardy

Vysoký základní standard u všech bytů

Dispoziční řešení bytů jsou propracované do nejmenších detailů. Nadstandardní základní vybavení bytů splňují vaše vysoké nároky na kvalitní a komfortní bydlení. Velkorysé terasy a balkony jsou situovány na východ pro ranní kávu, nebo jihozápad pro odpolední posezení s přáteli či grilování s výhledem do parku.

Projekt Zlatice je vyprodánPartner ziprealty.cz »

V jednotlivých bytech si Free architects pohráli s umístěním kuchyňských linek, rozmístěním koupelen a toalet. Sofistikované rozmístění prostor pro šatny a úložné prostory a připravené výklenky pro vestavěné skříně. Kvalitní okna a vstupy na terasy a balkony jsou základem vysokého standardu našich bytů.

Byty jsou orientovány na východ a jihozápad, proto jsou světlé a krásně prosluněné v průběhu většiny dne. Výhledy na park nechají vyniknout kouzlu lokality Vítkova.

Duoparketa v provedení bělený dub – třívrstvá dřevěná podlaha s dekorem stromeček zajistí skutečný pocit krásy, pohodlí a radosti z přírodního bydlení. Vysoká stabilita tvaru a dlouhodobý perfektní vzhled jsou garantovány konstrukcí a materiálem s postranním vyztužením.

Dřevoplastové paluby – bezúdržbová terasa. Terasová palubová prkna jsou vyrobena z odolné, bezúdržbové, vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné dřevoplastové směsi. Představují kvalitní a ekonomickou variantu klasických dřevěných podlah.

Dřevohliníková okna – bezúdržový hliník z exteriéru a krásný design dřevěných oken z interiéru je optimální kombinací pro vaše okna. Využili jsme tak vynikajících statických vlastností hliníku pro velká okna bez spojovacích prvků a krásný vzhled dřevohliníkových oken z vnitřní strany.

Koupelnové baterie Villeroy & Boch – patří mezi absolutní špičku v designu i kvalitě. Vyniká jednoduchým svěžím designem a vysokou kvalitou uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Obklady a dlažby Villeroy & Boch – esteticky zajímavé, praktické i komfortní obklady a dlažba od firmy Villeroy and Boch dotváří design i styl vaší koupelny. Vysoká kvalita a zpracování zaručuje dlouhověkost i nadčasovost použitých výrobků.

Sprchový kout Villeroy & Boch jsou vyrobené z čirého skla s pochromovanými úchyty a panty, které jsou opatřeny zvedacím mechanismem. Vodoodpudivá vrstva umožňuje snadné čištění skleněných výplní.

Skryté panty Sapeli – nová konstrukce skrytých závěsů umožňuje úplné otevření dveří a zároveň při zavření skryté závěsy neruší celistvou plochu dveří a zárubně. Zároveň při zavření skryté závěsy neruší plochu dveří a zárubně.

Interiérové dveře Sapeli v precizním, vysoce kvalitním provedení bez kompromisů se stanou ozdobou každého interiéru. Jistota skvělého designu a prvotřídního provedení dveří od značky Sapeli uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Designové radiátory BOKI vyhovují vysokým požadavkům na minimální rozměry a maximální výkon a vzhledově nadstandardní provedení. Základní barevné provedení umožňuje tělesu nerušeně splynout s okolím. Střídmý, esteticky působící design tělesa je základním předpokladem pro instalaci v soukromých interiérech.

Bezpečnostní exteriérové dveře NEXT splňují vysoké bezpečnostní požadavky a nároky na zvukovou a tepelnou izolaci včetně požární odolnosti. Důraz je kladen na kvalitu použitých materiálů a design výrobků.

Hygienické větrání obytných místnosti prvky Lunos. Lunos je německý specialista na bytové větrání, které vytváří funkční rovnováhu mezi náklady a bytovou hygienou. Větrací soustava je účinná, spolehlivá a velmi jednoduchá na používání.

Vypínače a zásuvky značky Schneider Electric jsou špičkovou technologií nejvyšší kvality pro ty nejnáročnější elektroinstalace. Jsou flexibilní, variabilní a snadno se přizpůsobí požadavků interiérů vašeho nového domova.

Ve všech bytech na podlahách jsme použili kvalitní dřevěné podlahy v designu bělený dub, který je ideální do čistých moderních interiérů. Podlahy jsou položené stylem „stromeček“. Vzor je vhodné kombinovat s nábytkem všech barev, zvláště vyniknou syté plné odstíny.

Koupelny jsou v základním standardu vybavené vysoce kvalitními designovými výrobky německých firem Villeroy & Boch a Grohe. Prémiová značka Villeroy & Boch s atributy vysoké kvality a autenticity nás vysoce inspirovala a tak jsme naše koupelny vybavili obklady a dlažbou, umyvadlem i baterií, sprchovým setem i WC hodnotnými výrobky právě od Villeroy & Boch.

Podlahy na terasách jsou pokryté kvalitními a bezúdržbovými dřevoplastovými palubami.

Interiérové i exteriérové dveře mají výšku 210 cm a vysoce kvalitní zapuštěné kovové panty. Dřevohliníková okna jsou kvalitní a velmi moderní.

V bytech je použité centrální vytápěni s moderními designovými radiátory BOKI

Byty s předzahrádkou mají japonskou úpravu předzahrádek.